KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12286226
nr 1228 6226
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, "Remington", signerad. Motivet: 17x17 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:44:17
14/1 17:34:26
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman